Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
My na Facebooku
Kalendarz 2016

Spotkanie opłatkowe PKS "SAN"

W dniu 22 stycznia 2016 r. Klub zorganizował już po raz szósty opłatek. Uroczystą Mszę Świętą odprawił Br. Paweł Pelczar, a po niej w Dworze Ordynata odbyło się spotkanie opłatkowe dla trampkarzy, juniorów, seniorów, członków i sympatyków naszego Klubu. Była to okazja, aby podziękować osobom, instytucjom, firmom za wszelkie dobro oraz pomoc finansową i rzeczową jaką otrzymaliśmy w 2015 r. Najważniejsze wydarzenia to: powołanie Rady Sponsorów, zorganizowanie w sierpniu obozu szkoleniowego dla juniorów i seniorów w Ulanowie, uzyskanie  kwoty 15 881,40 zł jako wpłaty  1%, zdobycie 3-go miejsca w rundzie jesiennej rozgrywek klasy B, otrzymanie sztandaru ufundowanego przez Radę Miejską w Stalowej Woli, podpisanie rocznej umowy sponsorskiej z firmą KIK, od której nieodpłatnie otrzymaliśmy 5 kompletów strojów piłkarskich dla trampkarzy i juniorów, informacja  z Urzędu Miasta, że w budżecie na 2016 rok zaplanowano kwotę  360 tysięcy złotych na budowę szatni. W trakcie spotkania dwie osoby zostały wyróżnione odznaką „ Za zasługi dla Podkarpackiego ZPN”. Srebrną odznakę otrzymał Pan Artur Burak – lekarz, brązową Pan Paweł Kosior najlepszy strzelec drużyny seniorów, jednocześnie trener juniorów.
Drużyna seniorów w dniu 5 stycznia 2016 r. rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Zajęcia odbywają się w sali Ekonomika we wtorki i piątki. Przewidziane są spotkania sparingowe z: Unią Skowierzyn, Trans-Dźwig Stale, KS Zarzecze, LZS Kotowa Wola, Żabno, Racławice, Pilchów, Zbydniów. Drużyna juniorów trenuje w sali gimnastycznej Budowlanki w środy i soboty, Oldboje w poniedziałki, a trampkarze  w PSP nr 9 w poniedziałki i środy. Natomiast panie zajęcia z aerobiku mają we wtorki i czwartki w sali gimnastycznej PSP nr 11.
Zarząd Klubu po uzgodnieniu z Klasztorem Kapucynów podjął decyzję o stałej pomocy dla wdowy wychowującej trzech synów w wieku 5, 12 i 15 lat.
Prosimy życzliwe osoby dla naszego Klubu o przekazanie 1% w zeznaniu podatkowym.


„ W zdrowym ciele zdrowy duch”

Ze sportowym pozdrowieniem

Edward Błażejewski

 

You have no rights to post comments

Sponsorzy