Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
My na Facebooku
Kalendarz 2016

Ogólne

Spotkanie opłatkowe PKS "SAN"

W dniu 22 stycznia 2016 r. Klub zorganizował już po raz szósty opłatek. Uroczystą Mszę Świętą odprawił Br. Paweł Pelczar, a po niej w Dworze Ordynata odbyło się spotkanie opłatkowe dla trampkarzy, juniorów, seniorów, członków i sympatyków naszego Klubu. Była to okazja, aby podziękować osobom, instytucjom, firmom za wszelkie dobro oraz pomoc finansową i rzeczową jaką otrzymaliśmy w 2015 r. Najważniejsze wydarzenia to: powołanie Rady Sponsorów, zorganizowanie w sierpniu obozu szkoleniowego dla juniorów i seniorów w Ulanowie, uzyskanie  kwoty 15 881,40 zł jako wpłaty  1%, zdobycie 3-go miejsca w rundzie jesiennej rozgrywek klasy B, otrzymanie sztandaru ufundowanego przez Radę Miejską w Stalowej Woli, podpisanie rocznej umowy sponsorskiej z firmą KIK, od której nieodpłatnie otrzymaliśmy 5 kompletów strojów piłkarskich dla trampkarzy i juniorów, informacja  z Urzędu Miasta, że w budżecie na 2016 rok zaplanowano kwotę  360 tysięcy złotych na budowę szatni.

 

Z życia Parafialnego Klubu Sportowego "SAN" - Na szlaku Listopad 9/2015

 

V Turniej o Puchar Gwardiana

Jutro tj. sobota 23 maja zapraszamy od godziny 14:00 na V Turniej o Puchar Gwardiana w przed dzień XV Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego. W tym roku o Puchar powalczą drużyny: Papierowe Tygrysy, OSP Charzewice, Oldboje SAN Rozwadów, juniorzy Parafialnego KS SAN.

 

Zmiany w naszej wspólnocie parafialnej

Decyzją władz zakonnych od pierwszego lipca z naszej wspólnoty parafialnej odchodzą bracia którym Parafialny KS SAN zawdzięcza bardzo dużo Br. Jerzy Kiebała i Br. Bogdan Kordek. Dziękujemy Braciom za wszelkie dobro jakim obdarzyli nasz klub i zapewniamy o naszej pamięci, jednocześnie życzymy powodzenia w pracy na nowych placówkach.

 

Życzenia Wielkanocne

 

Sparing w Przyszowie 23.02.2014r.

Najbliższy sparing z drożyną z Przyszowa niedziela godzina 13:00 na naszym boisku.
Zbiórka dla zawodników 12:15.

 

Wynik sparingu KS Żupawa - Parafialny KS SAN

KS Żupawa - Parafialny KS SAN 4:5

bramki dla San-u:
M. Szafran, S. Kułacz x2, W. Kochan x2

Dziękujemy gospodarzom za dzisiejszy sparing a naszym zawodnikom za obecność.

 

Życzenia noworoczne

W nowym 2014 roku życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i spokoju ducha, obyśmy mogli w tym nowym roku również spotykać się na stadionie bawiąc się, dopingując nasza drużynę.
A zawodnikom i trenerowi życzymy zdrowia, dużo sił i wytrwałości w dążeniu do jak najlepszych wyników.

 

Życzenia świąteczne

Z racji świat Bożego Narodzenia Parafialny Klub Sportowy SAN pragnie wszystkim członkom, zawodnikom, kibicom i sympatykom naszego klubu życzyć wielu łask od Bożej Dzieciny, zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień.

 

Sponsorzy