Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
My na Facebooku
Kalendarz 2016

Piłka nożna

V Turniej o Puchar Gwardian

Zwycięzcą V Turnieju o Puchar Gwardiana dla szkół podstawowych została Szkoła Podstawowa nr 7 - opiekun Krzysztof Ludian, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11 - opiekun Wojciech Fabianowski a trzecie Szkoła Podstawowa nr 9 - opiekun Adam Bednarczyk. Puchary i nagrody wręczył Br. Paweł Pelczar opiekun Parafialnego Klubu Sportowego SAN.
Turniej o Puchar Gwardiana jest współfinansowany ze środków Gminy Stalowa Wola Projekt pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez wspieranie organizacji szkolenia sportowego i imprez sportowych”

Dziękujemy wszystkich zawodnikom i opiekunom turnieju za obecność a zwycięzcą gratulujemy.

 Link do galerii

 

Mecz w Trześni 12.04.2015r.

W najbliższą niedzielę (12.04) o godzinie 15.00 w Trześni nasza drużyna zainauguruję rozgrywki klasy B. W ubiegłym roku w rundzie jesiennej ulegliśmy na własnym boisku Płomieniowi 2-1 i jest to doskonała okazja do rewanżu i udowodnieniu wszystkim, że solidnie przepracowaliśmy zimę. Zbiórka o godzinie 13.30 w szatni dla n/w zawodników:
Paweł Czarnecki, Konrad Banach, Artur Tofil, Kamil Rychel, Krzysztof Mazur, br Michał Kiełbasa, Marcin Woźniak, Rafał Kościelski, Mateusz Szafran, Sławek Kułacz, Jarosław Szelest, Dawid Chciuk, Mateusz Dyjak, Patryk Okoń, Łukasz Drabik, Dawid Maryniak, Maciej Sobala i Marcin Miszta.

Zanim nastąpi inauguracja rundy, WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I KIBICÓW, zapraszamy na mszę w sobotę o godzinie 18.00 z okazji rozpoczęcia sezonu.

 

Pierwszy Turniej Charytatywny za nami

17 Stycznia 2015 roku, na orliku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im Tadeusza Kościuszki, Parafialny Klub Sportowy San Rozwadów Stalowa Wola był organizatorem pierwszego Turnieju Charytatywnego, którego celem była zbiórka artykułów chemicznych oraz żywnościowych dla Domu Dziecka w Stalowej Woli. Każdy z zawodników przyniósł dary, które w tym samym dniu zostały przekazane do w/w ośrodka. Specjalnymi gośćmi tego turnieju był Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz bramkarz „Stalówki” Tomasz Wietecha. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: PKS San Rozwadów, Bukowa Jastkowice, Transdźwig Stale, Salf Guliwer, OSP Charzewice oraz Papierowe Tygrysy. Drużyny te zostały podzielone na dwie grupy, w których zwyciężyły gospodarz turnieju oraz Bukowa Jastkowice i to właśnie te zespoły stoczyły pojedynek o 1 miejsce tego turnieju. Zanim to jednak nastąpiło zostały rozegrane mecze o V miejsce, gdzie po bardzo wyrównanym pojedynku Papierowe Tygrysy wygrały 4-2 z OSP Charzewice. III miejsce zajął zespół Guliwera, który pokonał Transdźwig Stale 7-1. Przed finałem został rozegrany konkurs „1 Stalowowolski Turbokozak” (każdy zespół wystawił dwóch swoich przedstawicieli, którzy zbierali punkty w poszczególnych konkurencjach m.in. rzuty karne, rzuty karne z opaską na oczach, celowanie piłką w poprzeczkę, podbijanie piłki słabsza nogą nad głowę, trafienie piłką z drugiego pola karnego do bramki ),w którym górą była dwójka z Bukowej Jastkowice – Michał Partyka oraz Patryk Kotwica. Drugie miejsce w konkursie przypadło dwójce z OSP Charzewice – Daniel Szczepański oraz Michał Warzocha, a III miejscem zadowoliła się dwójka …. sędziów Robert Sienkiewicz oraz Marcin Kwiatkowski. Po emocjach związanych z konkursem przyszedł czas na wielki finał, który dla odmiany został rozegrany 2 x 15 minut (mecze grupowe trwały 1 x 21 min.). Po bardzo równym i emocjonującym pojedynku górą był 4 ligowa Bukowa Jastkowice, która pokonała gospodarza turnieju 4-1. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz piłki, które zostały sprezentowane młodzieży z Domu Dziecka. Został również wybrany najbardziej waleczny zawodnik turnieju, został nim Artur Tofil z PKS San Rozwadów. Jak wiadomo turniej ten nie zostałby rozegrany gdyby nie sponsorzy: Prezydent Miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny, Dwór Ordynata pan Paweł Madej, firma Kaczmarek Transport, Piłkarski Podokręg Stalowa Wola pan Edward Chmura, Maraton sklep sportowy, Salf Guliwer, OSP Charzewice oraz Piekarnia Korona oraz Piekarnia Wojcieszyn Kraśnik. 
Podsumowując cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie, zwycięzca nie był jeden - wygrali wszyscy, bo liczba przyniesionych darów była większa niż się tego spodziewał Organizator. Liczymy, że Turniej Charytatywny będzie kontynuowany w przyszłości i zapisze się już na stałe w obowiązkach Parafialnego Klubu Sportowego San Rozwadów Stalowa Wola.

Jarosław „JoJo” Szelest
zawodnik oraz członek zarządu PKS San Rozwadów

 

Turniej Charytatywny

17 stycznia 2015 roku Parafialny Klub Sportowy San Stalowa Wola jest organizatorem Turnieju Charytatywnego, który rozegrany zostanie od godziny 12:30 na orliku ZSP Nr 2 im Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli - "Budowlanka".
W turnieju wezmą udział:

- PKS San Rozwadów
- SALF Guliwer
- Bukowa Jastkowice
- Trans-Dźwig Stale
- Papierowe Tygrysy
- OSP Charzewice

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy i rozegrają spotkania każdy z każdym. Mecz potrwa 20 minut (bez przerwy). Zwycięzcy gryp zagrają o I miejsce , drugie ekipy powalczą o III miejsce, a dwie pozostałe o V. Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 11 zawodników.

Podczas turnieju zbierane będą artykuły chemiczne (szampony do włosów, proszki do prania, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, środki czyszczące) oraz żywnościowe (ryż, kasza, owsianka, płatki, cukier, herbata, kawa, makaron, kakao, produkty konserwowe, słodycze) dla Domu Dziecka w Stalowej Woli.

- ok 15:00 zaplanowany jest koniec gier grupowych
- od 15 do 16 zaplanowane są konkursy dla uczestników turnieju
- ok 16:05 - mecz o V miejsce
- ok.16:30 - mecz o III miejsce
- ok.16:55 - mecz o I miejsce
- ok. 17:30 - zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJ I NIE TYLKO CEL AKCJI JEST NAM WSZYSTKIM DOBRZE ZNANY POMAGAMY !!

 

Mecz PKS "SAN" - LZS Zbydniów 5.10.2014r.

 

Mecz PKS "SAN" - WKS Zabrnie 28.09.2014r.

 

Mecz PKS "SAN" - LZS Turbia 14.09.2014r.

 

II runda Pucharu Polskie

3 września o godz. 16:30 nasza drużyna zmierzy się na własnym boisku z Unią Skowierzyn w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowowolskiego.

 

Mecz PKS "SAN" - LZS Majdan Zbydniowski 31.08.2014r.

 

Sponsorzy